Rezervacijos užklausa

  -

  Įkvepiančios kelionės tikslai

  Mūsų kelionių partneriai padės surasti įdomiausias lankytinas vietas, objektus kelionei bei rasti tinkamas stovyklavimo vietas apsistoti su Mini kemperiais.

  Klientų atsiliepimai

  Labai džiaugiamės, kad su šeima išbandėme stovyklavimą kemperiuku. Dukrai buvo tikra atrakcija miegoti neįprastoje lovoje – lentynoje o kokia romantika atsibusti namelyje ant ratų, kai ežeras tiesiog ranka pasiekiamas  Puikiai viskas apgalvota, patogu, yra viskas ko reikia, įrengta virtuvėle su šaldytuvu ir kriaukle, kažkas tokio wau!!! Svarbiausia daug smagiau nei apsistoti normaliame name. Su nekantrumu laukiame vasaros, kada ir mažylį pasiimsim drauge. Reikės jau keturviečio kemperiuko  rekomenduoju visiems, kas mėgsta poilsį gamtoje ir nori konforto – turi tai išbandyti!

  Eglė J.

  Kelionės patirtis su mini kemperiu buvo įdomi, neįprasta. Daug geresnis patogumas, nei važiuoti su palapine. Užteko prisiparkuoti gražiausioj vietoj ir stovyklavietė jau paruošta. Patogi virtuvė, visi reikalingi įrankiai čia pat. Mūsų miegamasis buvo labai patogus, minkšta lovytė, niekad nepajausi kankorėžių. Tikrai rekomenduoju, kas nenori papildomų rūpesčių su palapinėm.

  Mindaugas J.

  Dovanų kuponas mėgstantiems keliauti

  Laisvadienis su mini kemperiu - kuponas

  Nuomos planai

  Rezervuojant 2d., dienos nuomos kaina: 53€

  10+ d. (-21%) 5-9 d. (-15%) 3-4 d. (-10%) 1-2 d.
  42 € dienai 45 € dienai 48 € dienai 53 € dienai

  Dažnai užduodami klausimai

  Kemperio komplektaciją sudaro:

  • MINI kemperis,
  • Dvigulis čiužinys + papildoma lovelė vaikui iki 1.4m ūgio,
  • Kriauklė, vanduo 25L,
  • Akumuliatorius, USB pasikrovimo jungtys, 220V konverteris (300W),
  • Absorbcinis šaldytuvas, 35L (12V, 220V, dujos) + 3kg dujų bakelis
  • Talpios erdvės daiktams pasidėti.

  Ne, pakanka B kategorijos vairuotojo pažymėjimo. Privaloma patirtis ne mažiau 3 metai.

  Kemperiai nėra šildomi, bet pakankamai gerai palaiko šilumą viduje.

  Patogiausia keliauti dviems suaugusiems ir 1 vaikas. Variantas B: 2 suaugę ir 2 mažamečiai vaikai (iki 1.4m ūgio).

  1.  Transporto priemonės perdavimo Nuomininkui ir grąžinimo Nuomotojui vieta – pagal abiejų šalių susitarimą. Transporto priemonė perduodama ir grąžinama pagal Transporto priemonės perdavimo-priėmimo aktą. Šis aktas, abiejų šalių, pasirašomas transporto priemonės perdavimo ir grąžinimo metu.
  2. Kad įsigaliotų transporto priemonės rezervacija, Nuomininkas įsipareigoja per 5 (penkias) darbo dienas nuo nuomos Sutarties pasirašymo, sumokėti 200 (dviejų šimtų) eurų užstatą. Jei transporto priemonės nuomos laikotarpio pradžia yra anksčiau nei 5 dienos po sutarties pasirašymo, tai užstatas turi būti sumokėtas iki nuomos laikotarpio pradžios.
  3. Nuomininkas privalo iki transporto priemonės priėmimo sumokėti visą nuomos kainą už sutartą laikotarpį.
  4. Atsisakius rezervacijos ne vėliau nei 21 d. iki numatytos nuomos pradžios datos, grąžinama 50 proc. užstato sumos. Atsisakius rezervacijos vėliau nei  21 d. iki nuomos pradžios, Nuomotojui lieka visa užstato suma.
  5. Nuomininkui, jam grąžinus transporto priemonę tokios pat būklės ir komplektacijos, kokios ji jam buvo perduota, bei besilaikant nuomos Sutarties sąlygų, sumokėtas užstatas yra grąžinamas per 2 (dvi) darbo dienas. Jei nuomos laikotarpiu transporto priemonei buvo padaryta žala, ji Nuomininko dengiama iš franšizės (išskaitos) sumos – 600 eur.
  6. Nuomininkas privalo turėti galiojantį asmens tapatybės dokumentą, galiojantį B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir ne mažesnį nei 3 metų vairavimo stažą.
  7. Transporto priemonė Nuomininkui perduodama su pilnomis dujų ir vandens talpomis, švaria išore ir vidumi.
  8. Pavėlavus grąžinti transporto priemonę sutartu laiku, už pradelstas kiekvienas dvi valandas skaičiuojamas baudos mokestis – 50Eur, jei nesutarta kitaip. Jei vėluojama grąžinti transporto priemonę dėl gedimo, kuris nebuvo sąlygotas Nuomininko veiksmais, už pradelstą laikotarpį jokie papildomi mokesčiai nėra taikomi.
  9. Jei Nuomotojas laiku nepateikia transporto priemonės Nuomininkui, Nuomotojas įsipareigoja grąžinti sumokėtą nuomos mokestį už tas dienas, kai nebuvo suteikta nuomos paslauga. Jeigu nuomos paslaugą vėluojama suteikti ilgiau nei 2 paras, Nuomininkas turi teisę vienašališkai nutraukti nuomos sutartį, o Nuomotojas, nutraukus sutartį, privalo grąžinti Nuomininkui visas jo sumokėtas įmokas (rezervacijos ir nuomos mokesčius).
  10. Transporto priemonė turi būti naudojama tinkamai. Niekada nepaliekama neužrakinta, saugomi transporto priemonės rakteliai, turi būti laikomasi jos techninės priežiūros, eksploatacijos ir naudojimosi taisyklių. Prieš pajudant Nuomininkas privalo įsitikinti, kad transporto priemonė yra tinkama saugiam eksploatavimui. Transporto priemonėje griežtai draudžiama vežti keleivius ir netinkamai pritvirtintus daiktus viduje, galinčius sugadinti vidaus įrangą.
  11. Nuomotojas įsipareigoja atlyginti transporto priemonės gedimo šalinimo išlaidas pagal Nuomininko pateiktus remonto išlaidas patvirtinančius dokumentus (kvitą, sąskaita-faktūra ar kt.) tuo atveju, jeigu Nuomotojas buvo davęs sutikimą dėl darbų atlikimo ir gedimas nebuvo sąlygotas Nuomininko veiksmais.
  12. Nuomininkas, grąžinęs transporto priemonę netvarkingu vidumi, turi sumokėti 30 EUR už transporto priemonės valymą.
  13. Transporto priemonėje draudžiama rūkyti, vežti gyvūnus ar medžiagas paliekančias specifinį, nemalonų kvapą.
  14. Atsitikus draudiminiam įvykiui, Nuomininkas kompensuoja nuostolius besąlyginės frančizės (išskaitos) ribose. Frančizės (išskaitos) suma – 600 (šeši šimtai) eurų.
  15. Nuomos metu nuomojamai transporto priemonei nukentėjus autoavarijoje, nuo gamtos jėgų, vandalizmo ar įvykus vagystei, Nuomininkas privalo nedelsiant informuoti apie tai Nuomotoją, policiją ar priešgaisrinę saugos tarnybą, bei imtis visų būtinų priemonių, kad apsaugotų Savo, Nuomotojo bei draudimo kompanijos interesus.
  16. Nuomininkas yra visiškai atsakingas už tyčinę, dėl neapdairumo ar kitais atvejais (vairuotojas buvo neblaivus, vartojęs narkotikus ir pan.) padarytą bet kokio pobūdžio žalą transporto priemonei, kai draudimo kompanija atsisako atlyginti dėl to patirtus nuostolius. Tokiais atvejais visą transporto priemonei padarytą žalą, bei su tuo susijusius Nuomotojo patirtus nuostolius įsipareigoja atlyginti Nuomininkas savo lėšomis.
  17. Šalių apsikeitimas pasirašytomis nuomos Sutarties kopijomis elektroniniu paštu laikomas tinkamu nuomos Sutarties pasirašymu.

  Kilus klausimams ar esant pageidavimui gauti išsamesnę informaciją apie nuomos sąlygas, susisiekite su mumis: +370 699 73629 arba [email protected]

  Priedai nuomos laikotarpiui

  Kemperių užimtumas

  Rezervacijos užklausa

   -

   Būkit lankstūs ir kūrybiški, o mes pasirūpinsime patogumu.

   Tavo pasaulis. Tavo kelias.